Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
Demir Hurda

Demir Hurda

Hurda

Sektörde çok büyük bir önem teşkil eden hurdacılık işi, günümüzün en ileri yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Deneyimli ekibimiz ile beraber tüm hurdalarınızı kendi değerinde sizlerden satın alarak ülke ekonomisine katkı sunuyoruz.

Hurda Alımı

Geri dönüşüm için hurdacılık sektörü olmazsa olmazlar içerisinde yer almaktadır. Kullanılmayan ve hurdaya çıkmış olan farklı özelliklerdeki malzemeler geri dönüşüm sonrasında tekrar değerlendirilmekte ve böylelikle hem çevreye hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Sektörde hatırı sayılır bir yere sahip olan hurdacılık hizmetleri, profesyonel bir ekip ile beraber sorunsuz olarak yerine getiriliyor.

Hurda fabrikası hizmetlerinde talepte bulunduğunuz zaman adresinize kadar gelinerek hurdalarınız teslim alınmaktadır. 7/24 sizlere destek olmayı sürdüren firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar gerçekleştirerek sektörde önemli işlere imza atmaktadır.

Hurda Alım Fiyatları

Hurda fiyatları belirlenirken en yeni ve güvenilir yöntemler tercih edilmektedir. Müşterilerin zarar görmemesi adına hurdalardaki fiyat dalgalanmalarını yakından takip eden firmamız, her zaman en doğru ve en güncel bilgiler ile sizlerin karşısına çıkıyor. Hurda alım fiyatları alına hurdanın özelliğine ve tonajına göre değişiklik göstermektedir.

En güncel günlük hurda fiyatları ile siz de hem kendi ekonominize hem de ülkeye katkı sağlama fırsatı elde edebilirsiniz. Sizlerden almış olduğumuz hurdaların ödemelerini hemen nakit olarak yapmaktayız. Elinizdeki hurdalarınız için fiyat teklifi almak adına dilediğiniz her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.