Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
Hurda Demir

Hurda Demir

Hurda Demir Fiyatları

İnşaat firmaları, sac işiyle uğraşan işletmeler; artan ve kullanılmayan her türlü bakır, çinko, sac, profil, hurda, demir gibi malzemeleri için hurda hizmeti yapan küçük işletmelerden destek alır. Firmamız uzun yıllardan bugüne bu alanda hizmet veren küçük bir atölyeye sahiptir. Her türlü hurda alımını hurda demir fiyatları konusunda kilo bazında ve uygun koşullarla alıyoruz. Demir hurda oluşumunun Türkiye genelinde artmış olması, firmamızı demir hurda fiyatları konusunda etkilemiştir. Firmamız tamda bu alanda devreye girerek, bu durumu fırsat bilerek demir hurda alımı görevini üstlenmiştir.

Tüm Hurdalarınızı Alıyoruz

Hurda demir gibi tüm malzemeler sadece inşaat sektörü için değil, ev ortamlarında kullanılan ve artık kullanılamayacak hale gelen eski tencere, tava, metal eşya gibi malzemeleri de kapsıyor. Firmamız küçük gezici araçlarımızla evlerinizdeki hurda eşyaları da alarak ufakta olsa nakde çeviriyor. Hurda demir kilosu günlük döviz kuruyla belirlenerek ve hassas kantarlarda tartılarak, güvenli bir şekilde peşin olarak firmamız tarafından alınıyor. Hurda firmamız hurda demir alanlar kategorisinde sunmuş olduğu hizmetler nedeniyle ilk tercih edilen bir işletme olarak yükselmeyi ilke edinmiştir.

Elektronik Hurda

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte elektronik malzeme kullanımlarında da bir artış yaşandığı herkes tarafından biliniyor. Firmamız eski, kullanılmayan ve arızalı olan her türlü elektronik hurdaları da alarak geri dönüşüm amaçlı hizmet veren bir firmadır. Her türlü hurda demir işlemleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.