Üst
İLETİŞİM
  • Ortabayir Mah Dereboyu Caddesi No 108 Kağıthane İstanbul
  • 0850 302 31 68
  • 0 538 412 39 97
  • info@babaogulhurda.com
  • Her Gün 09:00 - 22:00
ETİKETLER
Hurda Geri Dönüşüm

Hurda Geri Dönüşüm

Tüm istenmeyen veya kullanılmayan elektronik ekipmanı geri dönüşüm hizmeti sunarak kaldırıyoruz. Şirketimizin geri dönüşüm sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunmaktadır. Her türlü alanda kullanılmamaya yüz tutmuş geri dönüşüme katılarak tekrar kullanılabilir ürünleri topluyoruz.

Hizmet Alanları

Müşteri listemiz, bölgesel işletmeler, okullar, sağlık ve devlet tesislerinin yanı sıra büyük ulusal şirketleri de içermektedir. Yeteneklerimizle, tüm geri dönüşüm ihtiyaçlarınız ve güncel hurda fiyatları konusunda size etkili bir şekilde yardımcı olabiliriz. Ağ oluşturma, savunuculuk ve eğitim yoluyla güvenli, ekonomik açıdan sürdürülebilir ve çevresel açıdan sorumlu geri dönüşümün teşvik edilmesi için çalışıyoruz. Hurda geri dönüşüm programımız şirketinizin daha güvenli bir tesis kurması, işletmesi ve sürdürmesi için pratik eğitim çözümleri ve zorlu etkileşimli oturumlar içermektedir.

Geri Dönüşüm Ürünleri

Demir, demir dışı, kâğıt, plastik, elektronik, kauçuk ve cam dâhil olmak üzere çeşitli işlenmiş hurda alanlar ve ürünlerinin alım satımı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca küresel hurda geri dönüşümü endüstrisi hakkında en güncel bilgi ve istatistikleri sunulmaktadır. Etkileşimli harita ve veri tabanımızı kullanarak hurda geri dönüşüm endüstrisinin ulusal ve yerel ekonomik etkisini arttırıyoruz. Geri dönüşüm endüstrisinin ülke ekonomisine istihdam, vergi üretimi ve genel ekonomik fayda açısından önemli katkısını sağlıyoruz.

Çeşitli işlenmiş hurdaların alımı ve satımı için kılavuzlar sunmaktayız. Geri dönüşüm hizmetimiz en güncel bilgileri sağlamak ve istatistikçi vermek için çalışmaktadır. Hurda pazarını, son yıllarda doğada giderek daha fazla küresel hale gelmesini sağlıyoruz. Ülkenin her yerinde, bu kadar geri dönüşüm uzmanına, en yeni ekipman ve teknolojiye ve endüstri bilgilerine tarafımızca sahip olabilirsiniz.